تاًثیر رنگ در دکوراسیون داخلی فروشگاه ها

برای داشتن طرحی مناسب با محصول فروشگاه علاوه بردر نظر گرفتن سهولت انتخاب مشتریان اتخاب یک رنگ بندی هماهنگ میتواند طرح را بسیار زیبا و آسان کند ، گاهی میتواند با استفاده از یک رنگ خنثی در کنار رنگ های پویا محیطی بسیار زیبا را طراحی کرد. تاثیر رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه میتواند اثر عمیق و موثری در ذهن مشتریان داشته باش دو همچنین استفاده از رنگ در سقف، دیوار ها و کفپوش میتواند هارمونی مناسبی را به مشتریان القا کند. رنگ های گرم میتواتند در جذابیت دکوراسیون مغازه تاثیر بسزایی داشته باشد ، و میتوان با ابتکار و خلاقیت طرحی پویا و جذاب را خلق کرد ، حتی اگر شما دارای مغازه ای کوچک هستید میتوانید با طراحی مناسب و استفاده از رنگ های هماهنگ توجه مشتریات را به خود جلب کنید و منحصر به فرد شوید.برای طراحی دکوراسیون فروشگاه خود هزینه کنید شاید این هزینه برای شما گران به نظر برسد ولی شما با پرداخت این هزینه،تبلیغات خوبی برای فروشگاه خود میکنید. طراحی دکوراسیون فروشگاه شما یک کار تخصصی و حرفه ای است که اگر به صاحب فن سپرده شود نتیجه بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت.  

دکوراسیون مغازه و ویترین مغازه
برای تک تک ما پیش آمده است که هنگام پیاده روی در سطح شهر ناخودآگاه مغازه ای ما را به سمت خود جذب میکند و حتی زمانی که نیاز به خرید نداشته باشیم با این حال داخل مغازه میرویم و چرخی میزنیم کمااینکه حتی ممکن است خریدی هم انجام دهیم این شرایط زمانی رخ میدهد که شما از طریق ویترین خود عامل جذب مشتری شده اید.
بنابراین طراحی دکور ویترین شما یکی از عوامل مهم در کشیدن مشتریان به سمت مغازه شما خواهد بود پس طراحی و دکور ویترین مغازه حرف اول را در این مهم میزند.روش ها و تکنیک های طراحی زیادی وجود دارد همانند استفاده از بهترین و مرغوبترین اجناس موجود در فروشگاه در پشت ویترین، استفاده ازبرچسبهایی بر روی شیشه ، نورپردازی متفاوت ، رنگها و دکور خاص و جذاب ، خلوت بودن ویترین ، مانکن های متفاوت ،پوشاندن قسمتی از فضا ویترین برای برجسته کردن کالایی خاص در میدان دید خریدار ،حتی استفاده از شعر نیز میتواند کمک زیادی بکند، اشعار مشتریان را فرا می خوانند تا نزدیک تر بیایند و با خواندن آنها زمینه ساز دیدین ویترین و درنهایت اجناس داخل ویترین شود.
و در نهایت اگر از كشورهای خاصی واردكننده اجناس خود هستید باید دكوراسیون ویترین خود را مناسب با حال و هوای آن كشورها ایجاد كنید.