طراحی دکوراسیون فروشگاه

طراحی دکوراسیون مغازه در مقابل با طراحی دکوراسیون اداری و مسکونی متفاوت است.شما باید علاوه بر نیازهای صاحب مغازه ، نیازهای مشتریان را نیز در نظر بگیرید.تغییرات در دکوراسیون مغازه برای جذب مشتریان بیشتر امری بی بدیل است. شرکت دکوراسیون پایاتک دکوراسیون مغازه شما را به شکلی هم زیبا و هم کاربردی طراحی خواهد کرد و علم و تجربه را در کنار هم قرار میدهد تا شما به نتیجه دلخواه خود برسید.
در انجام یک دکور ایدآل نکاتی را باید در نظر گرفت یکی طراحی با اصول مربوط به هنر و زیبایی می باشد دیگری طراحی بر اساس نوع کاربری فروشگاه ، نوع نور پردازی ، نیاز مشتریان به مقدار فضای فروشگاه ، انتخاب نوع متریال و زمان اجرای دکوراسیون فروشگاه را باید مد نظر داشت .
در انتخاب متریال ها نیز باید دقت لازم را کرد متریال هایی انتخاب شود که طول عمر بالایی را داشته باشند زیرا دکوراسیون فروشگاه خود را هر ساله انجام داد. 

نکاتی در مورد دکوراسیون مغازه
در مورد اجرای صحیح دکوراسیون داخلی مغازه نباید تنها زیبایی فروشگاه را مد نظر گرفت بلکه باید به راحتی مشتریان و کارایی بودن فروشگاه نیز دقت لازمه را کرد همچنین طراحی بر اساس لوازم فروشگاه و محل قرار گیری آنها و فضا و نورپردازی خاصی که به خود اختصاص میدهند از ارکان اساسی برای طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه است مثلا دکور مغازه لباس زنانه که باید بسیار برای خانومها جذابیت داشته باشد.
یکی دیگر از رکن های اساسی ویترین مغازه است زیرا اولین برخورد مشتری با فروشگاه از ویترین شروع میشود بنابراین لازمه جذب مشتری یک ویترین جذاب و ایدآل نسبت به کارایی فروشگاه می باشد بنابراین یکی از بهترین و ساده ترین راه های جذب مشتری دکوراسیون ویترین مغازه می باشد.