سئو سایت خبری زیست آنلاین

 سئو سايت توسط وب24

وب 24 به عنوان يکي از شرکت هاي معتبر و قديمي در زمينه سئو که بيش از 10 سال سابقه فعاليت در اين زمينه را دارد، با ارائه راهکارهاي سئو حرفه اي و بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو بر اساس ايجاد استراتژي محتوايي و هدفگذاري مناسب، به دنبال ايجاد افزايش بازديد هدفمند از گوگل به صورتي است که بتواند بيشترين بازدهي را براي مشتريان داشته باشد. در ادامه يکي از نمونه کار هاي سئو تيم وب24 را به شما معرفي خواهيم کرد:
 

درباره پايگاه خبري زيست آنلاين

افزايش جمعيت، توسعه فعاليت هاي بشر نامتناسب با توان سرزميني و تغيير سبک زندگي امروزه محيط زيست در سطح جهاني و ملي را در معرض تهديدهاي جدي قرار داده است. پيامدهاي اين تهديدات گستره اي از تغييرات اقليم، از دست رفتن تنوع زيستي و انواع آلودگي‌هايي منابع آب، خاک و هوا را در بر مي گيرد.
 
از نيمه دوم قرن بيستم به بعد جامعه انساني به جستجوي نگرش جديدي از مفهوم توسعه روي آورد. چرا که با افزايش آگاهي ها دربار? جنبه هاي زيست محيطي فعاليت هاي اقتصادي نظرات قبلي اقتصاددانان درباره پايداري توسعه اقتصادي مورد ترديد واقع شد. بدين ترتيب مفهومي به نام توسعه پايدار شکل گرفت. توسعه پايدار را شکلي از توسعه مي دانند که در پي بهبود کيفيت زندگي نسل کنوني بدون در خطر انداختن کيفيت زندگي نسل هاي آينده است. اين مهم در راستاي تحقق توامان توسعه اقتصادي، عدالت اجتماعي و حفظ منابع زيست محيطي دنبال مي شود. بيانيه ريو+20 سازمان ملل متحد بر نياز به استقرار اقتصاد سبز به عنوان وسيله‌اي براي تحقق توسعه پايدار، و همزمان، حفاظت و بهبود منابع طبيعي جهان، تاکيد دارد.
 
 لزوم حرکت به سمت توسعه پايدار علاوه بر تأمين شرايط عيني که هم اکنون تحقق يافته است، به تأمين شرايط ذهني از نظر تغيير نگرش‌ها و رويکردها در سطح بالاي مديريت جامعه و سطوح مختلف ديگر ذينفعان در سطح ملي و محلي، نيز نياز دارد. رسانه نقش مهمي در آگاهي بخشي آحاد جامعه، سياستگذاران و تصميم گيران در حوزه هاي حاکميتي و اقتصادي داشته است. زيست آنلاين به عنوان رسانه‌ اي پيشرو و تخصصي در زمينه اقتصاد سبز تلاش مي کند چالش ها و راهکارهاي تحقق اين رويکرد را اطلاع رساني کند.

خدمات زيست آنلاين

1-  توليد محتواي تبليغي
امروزه بازاريابي محتوا به عنوان رکن مهمي از فرايندهاي توسعه فروش به شمار مي رود. بر همين اساس زيست آنلاين با بهر ه گيري از نيروهاي پرتوان و مجرب محصولاتي را به صورت بسته هاي خبري طراحي کرده که اساس آن بر توليد محتوا براي شرکتها و انتشار و مديريت آن در فضاي مجازي است. اين بسته به گونه اي طراحي شده که محتواي طراحي شده با توجه به مقوله سئو در صفحه هاي اول موتور هاي جستجو قرار گيرد.
2-درج اخبار
  در اين راستا بسته خبري طراحي شده که شرکتها  و سازمانهاي حوزه اقتصاد سبز مي توانند اخبار خود را به صورت مرتب به زيست آنلاين ارسال کنند و در اسرع وقت اين اخبار از درگاه زيست آنلاين منتشر خواهد شد.
3-تبليغات مستقيم
در ج بنر تبليغاتي روش سومي هست که زيست آنلاين از اين طريق مي تواند به برند سازي شرکتها و فروش انان کمک کند.

معرفي گروههاي خبري زيست آنلاين

زيست آنلاين در حوزه هاي انرژي سبز ، اقتصاد سبز، صنعت سبز، فناوري سبز، بانک و بيمه سبز، اکوتوريسم، کشاورزي، غذايي، سلامت و ديگر صنايع سبز به توليد و انتشار خبر مي پردازد.
 

 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ