کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اينترنتي يکي از راه هاي کسب درآمد است و جامعه به سمتي مي رود که افراد خريد هاي خود را از اينترنت انجام مي دهند.اينستاگرام يکي از راه هايي است براي کسب درآمد اينترنتي.براي کسب درآمد از اينترنت از طريق اينستگرام ابتدا بايد بدانيم که کاربران اينستگرام از ما چه مي خواهند وچگونه بايد در ميان ميليون ها کاربر ديده شويم.
يکي از موارد براي ديده شدن و افزايش فالوردر اينستگرام عکس پروفايل است چند نکته که بايد در عکس پروفايلاتان استفاده کنيد و باعث بشه که عکس پروفايل شما بيشتر ديده شود و يا بيشتر جلب توجه کند را ارئه مي دهم.

اگر عکس پروفايل از خودتان است عکسي با کيفيت را انتخاب کنيد:
به نور پردازي اهميت بدهيد و از صورت خود از فضاي نزديک تر عکس بگيريد،عکس بايد درشت ، زيبا و با کيفيت باشد براي عکس از صورت خود در بزرگ ترين سايز ممکن استفاده کنيد.اگر از لوگوي کسب و کار تان استفاده مي کنيد ،توجه کنيد در بعضي از سيستم عامل ها عکس دايره اي مي شودپس توجه کنيد که عکس کامل و در سايز مناسب بيافتد. بازاريابي در اينستاگرام

عکس پروفايل خود را به طور منظم ،حداکثر ماهي يک بار عوض کنيد:
الگوريتم اينستگرام طوري است که عکس ها را هنگام جست و جو مي چيند ، الگوريتم اينستگرام بسيار شبيه الگوريتم گوگل است.يکي از مفيد ترين کارهايي که براي بهينه صفحه تان ، در نتيجه براي جذب فالورهاي بيشتر لازم است انجام دهيد اين است که مرتب عکس هايتان را عوض کنيد و از عکس هاي با کيفيت استفاده کنيد پروفايل هايي که عکس شان هر ماه و به طور مرتب عوض مي شود اکانت هاي فعال تري محسوب مي شوند.

کساني که لوگوي شرکت گذاشته اند چگونه آن را هر ماه تغيير دهند؟
کافي است کمي خلاقيت به خرج بدهيد و از ايده هاي خلاقانه استفاده کنيد.مثلا فصل زمستان که مي شود چندتا گلوله برف بگذاريد و متناسب هر فصل و مناسبتي کمي آن را تغيير دهيد.

لوگوي شرکت گوگل سالي بيش از??? بار تغيير مي کند.هر روز به مناسبت خاصي لوگوي گوگل ( همان نوشته است ) تغيير مي کند.مثلا از عکس پروفايلتون براي بازاريابي استفاده کنيد.به جاي عکس لوگو بزاريد فروش ويژه تا اين تاريخ.و يا اتفاق خاصي افتاده ، محصول جديدي اضافه کرديد ، يک روز خاص مي تواند عکس پروفايلتان عکس محصولتان باشد.

نکته بسيار مهمي که وجود دارد اين است که :
اکانت اينستگرام يک چيز ثابت و هميشگي نيست شما هرروز مي توانيد آدرس وب سايت تان را ،عکس پروفايلتان راو توضيحات تان را عوض کنيد.تغيير اطلاعات نيز بسيار مفيد است.

عکس پروفايلتان را از رنگ هاي متضاد و جيغ استفاده کنيد:
فالورهاي شما با صد ها عکس و صدها پروفايل مواجه هستند ،پس پروفايلتان بايد به گونه اي جلب توجه کند.

اگرعکس پروفايلتان عکس از صورت خودتان است بهتر است متمايل به طرف چپ و پايين باشد يعني نگاه شما به طرف پايين و متمايل به چپ باشد.کاربران شمارا چطور خواهند ديد؟کاربران خواهند ديد که شما به سمت راست و پايين نگاه مي کنيد.
مزيتش اين است که:
شما داريد به پست هاي خود نگاه مي کنيد چون عکس هاي پروفايل در پست هاي اينستگرام در قسمت بالا سمت چپ قرار مي گيرد.در واقع با اين کار توجه بيشترافراد را به پست هاي تان جلب مي کنيد.نکته روانشناسي که در تبليغات استفاده مي شود ، اين است که در تبليغاتي که عکس يک انسان وجود داشته باشد و آن فرد به جهت خاصي نگاه ميکند اغلب افراد توجه شان به آن موضوع جلب مي شود که اين فرد به کجا نگاه مي کند.البته رعايت اين نکته تحول بزرگي درکارتان ايجاد نخواهد کردولي رعايت اين نکات همه باهم باعث مي شود که اکانت بهتري داشته باشيد و به موفقيت بيشتري دست يابيد.به دايره اي بريده شدن عکس تان توجه کنيد که مناسب بريده شده باشد.

نتيجه گيري :
سعي کنيد اگر صاحب کسب و کار هستيد هرچه زودتر وارد عرصه کسب و کار اينترنتي شويد ، زيرا تا چند سال آينده کليه فروشگاه ها و کسب و کارها به صورت اينترنتي خواهند شد و اگر شما اين مهارت را در کسب و کارتان نگنجانيد از رقبا عقب خواهيد ماند .

با تشکر از توجه شما اميدواريم از مقاله کسب درآمد اينترنتي لذت برده باشيد …

ماهان تيموري