نصب و راه‌اندازی اینستاگرام

? ـ قدم اول دانلود و نصب نرم افزار اينستاگرام است. براي دانلود اين ابزار براي اندرويد به اينجا و براي iOS به اينجا مراجعه کنيد. کاربران ويندوز فون نيز مي‌توانند در Store به دنبال برنامه اينستاگرام گشته و نسخه Beta را که البته امکانات کامل دارد، دانلود کنند. همچنين با اينکه هنوز نسخه دسکتاپ براي اين شبکه اجتماعي منتشر نشده، تعدادي از نرم‌افزارهاي رايگان براي کار با اينستاگرام از روي دسکتاپ نيز وجود دارد همچون Gramblr اينجا.

? ـ قدم دوم ايجاد يک حساب کاربري براي کار با اين شبکه اجتماعي است. براي اين کار از داخل App بر ‌دکمه Sign Up ضربه بزنيد و نام کاربري، گذرواژه، شماره تلفن (اختياري) و همچنين تصويري از خود را انتخاب و وارد کنيد تا حساب کاربري شما ايجاد شود. همچنين در بخش About مي‌توانيد تعدادي اطلاعات شخصي از خود را نيز وارد کنيد.

? ـ بعد از آن نياز است، ‌دوستان خود را در اين شبکه اجتماعي پيدا کرده و به اصطلاح آن‌ها را Follow کنيد. همچنين مي‌توانيد مخاطبين خود را از فيس‌بوک و توئيتر وارد کرده يا به سادگي نام آن‌ها را براي پيدا کردن و Follow وارد کنيد. همچنين مي‌توانيد ساير افرادي که از دوستان شما نيستند، براي Follow کردن برگزينيد. اين کار باعث مي‌شود، ‌پست‌هاي اين افراد در Newsfeed شما نمايش داده شود.

هر آنچه که بايد در باره اينستاگرام و کار با آن بدانيد
?ـ ابزار Instagram Direct امکاني است که با بروزرساني جديد به اين شبکه اضافه شده ‌و شما مي‌توانيد به وسيله آن‌، پست‌هاي خود را براي نمايش به همه Follower‌ها يا تعدادي از آن‌ها کنترل کنيد. براي اين کار ‌روي تب Direct ضربه بزنيد و مخاطباني که قصد به اشتراک گذاري پست با آن‌ها را داريد، انتخاب نماييد.  

بازاريابي در اينستاگرام