اپلیکیشن Speak with A Geek ساده ترین راه برای یافتن کارشناسان حوزه ی فناوری

تصور کنيد که بايد امنيت پايگاه داده ي خود را بهبود ببخشيد. با چه کسي تماس مي گيريد؟ ممکن است ابتدا براي حل مشکل خود در گوگل جست و جو کنيد يا در روزنامه ها دنبال فرد مناسب بگرديد و شايد آگهي استخدام پخش کنيد. اما مشکل اصلي اينجاست که شما نمي دانيد چه کسي را استخدام خواهيد کرد. نمي دانيد که فرد انتخاب شده به قدر کافي با تجربه هست يا در جا خواهد زد. براي حل مشکلات کامپيوتري خود، به جاي همه ي اين کار ها مي توانيد از اپليکيشن Speak With A Geek استفاده کنيد. اين شرکت، بيشتر از پانزده سال است که کسب و کارهاي گوناگون را با راه حل هاي قابل اعتماد، پيوند مي زند.

کاربران يا همان صاحبان مشاغل، پس از دانلود و نصب نسخه ي آندرويد يا iOS اپليکيشن مي توانند توضيح مختصري درباره ي راه حلي که به دنبال آن مي گردند، وارد کنند. اين نرم افزار دامنه ي وسيعي از تخصص ها را پوشش مي دهد از مشاوره در زمينه ي سخت افزار و نرم افزار گرفته تا طراحي و توسعه ي اپليکيشن. طراحي اپليکيشن موبايل

استفاده از اين اپليکيشن براي پروژه هاي کوچک رايگان است البته براي پروژه هاي تمام وقت هم مي توانيد از آن استفاده کنيد بدون اينکه مجبور باشيد تا مبلغ زيادي بپردازيد. پس از انجام کار نيز هر يک از دو طرف به طرف مقابل امتياز مي دهد و به اين ترتيب کار همه ي افراد بررسي و نظارت مي شود. پس با همه ي اين حرف ها، اين بار که به دنبال راه حل يکي از مشکلات کامپيوتري خود هستيد، با چه کسي تماس مي گيريد؟

حال ممکن است اين سوال براي شما پيش بياد که به احتمال زياد اين اپ خيلي به درد کاربران ايراني نمي خورد! حق با شما است و يکي از دلايلي که در مقاله را در وبلاگ سکان آکادمي منتشر کرديم اين بود که علاقمندان به توسعه ي اپليکيشن موبايل از اين مقاله ايده گرفته و اپليکيشن هاي کاربردي همچون اين طراحي نمايند.
سکان اکادمي