امکان جدید برای توسعه دهندگان: اشتراک گذاری Tumblr در اپلیکیشن ها

ياهو ابزارهاي توسعه ي موبايل خود يعني Mobile Developer Suite را قدرتمند تر مي کند. در جريان يک کنفرانس در نيويورک، Simon Khalaf خبر اضافه کردن امکان اشتراک گذاري "درون نرم افزاري" در Tumblr را اعلام کرد. اين امکان شبيه دکمه ي به اشتراک گذاري است که پيش از اين در صفحات وب مي ديديد اما اين ويژگي در اپليکيشن هاي موبايل وجود نداشت. اکنون توسعه دهندگان مي توانند اين ويژگي را به اپليکيشن هاي خود بيافزايند و کاربران نيز محتواي مورد نظر خود را مي توانند با استفاده از آن، مستقيماً در Tumblr به اشتراک بگذارند. طراحي اپليکيشن موبايل

اين ويژگي علاوه بر اين که براي کاربران بسيار کارآمد و استفاده از آن راحت است بلکه براي توسعه دهندگان نيز مفيد خواهد بود. کاربران وقتي پستي را مي بينند که توسط اپليکيشني اشتراک گذاري شده که در موبايل خود ندارند، مي توانند آن نرم افزار را مستقيماً دانلود کنند.

همچينين توسعه دهندگان، به آمار و ارقام مربوط به ميزان تعامل کاربران در پست هاي به اشتراک گذاشته شده نيز دسترسي خواهند داشت. اين اطلاعات شامل تعداد پستي که به اشتراک گذاشته شده، يا بر روي آن کليک شده و نيز تعداد لايک هاي هر پست است.

ياهو آپديت هايي براي پکيج توسعه ي موبايل Flurry را نيز معرفي کرده است، مانند يکسري آمار و ارقام لحظه اي که هر 15 ثانيه به روز رساني مي شوند. همچنين امکان استفاده از ويديوهاي تبليغاتي براي منتشر کنندگان فراهم شده که باعث مي شود تا توسعه دهندگان بتوانند از اپليکيشن خود کسب درآمد کنند.
سکان اکادمي