چگونه با اینستاگرام بازاریابی اینترنتی کنیم؟

اینستاگرام ابزاری قدرتمند برای پیاده سازی ماهیت یک برند به طور تصویری است. یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در حال حاضر اینستاگرام است و به همین دلیل بستر مناسبی برای تبلیغات و افزایش مشتریان برای کسب و کارها می‌باشد. با توجه به دسترسی آسان و فعال بودن این شبکه قدرتمند و پر طرفدار شاهد حضور کاربران ایرانی بسیار زیاد و همچنین شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی در این شبکه اجتماعی هستیم بطوریکه سازمان‌های دولتی، بانک‌ها و مراکز درمانی و عمومی دولتی و خصوصی و همچنین افراد مشهور بسیاری در اینستاگرام دیده می شوند....

یافته ها نشان می دهد که نام های تجاری برتر در اینستاگرام میزان مشارکت 4.21 درصدی برای هر دنبال کننده را به همراه خواهد داشت. این بدان معناست که دنبال کنندگان اینستاگرام 58 برابر فیسبوک و 120 برابر توئیتر به فعالیت و تعامل خواهند پرداخت.

با توجه به موارد فوق می‌توان به اهمیت این شبکه اجتماعی پی برد و با انجام روش‌های بازاریابی تخصصی به راحتی نتایج خوبی را کسب کرد (بازاریابی در ایسنتاگرام). 

با ایجاد هشتگ اختصاصی ومناسب وبا ترغیب افراد در اینستاگرام بازدید و فروش خود را افزایش دهید. شما می توانید هشتگ های مرتبط را بیابید و کاربرانی را که در پی محصولات وبرند شما هستند را دنبال کنید. همچنین کسانی که دنبال کنندگان فراوانی دارند و به طور منظم به تعامل در اینستاگرام می پردازند هم گزینه های مناسبی به نظر می آیند.

بدون مراجعه به شبکه‌های فیس‌بوک، توییتر، فلیکر و... می‌توانید آن‌ها را با اینترنت ایران و از طریق اینستاگرام بروز رسانی کنید.

از محصولات و خدمات خود در هر تصویر به گونه ای استفاده کنید که مخاطبین را علاقمند کند. جذابیت طرح وتصویر شما نکته بسیار قابل توجه برای جذب دنبال کنندگان شماست.

از آنجائیکه جهان روز به روز دیجیتالی تر می شود ، استفاده از کوپن های موبایل رو به افزایش است. بسیار مهم است که پیشنهادات ویژه و تخفیفاتی در نظر بگیرید. اين گونه از تبليغات ، از روش تبليغات مبتني بر مشوق پيروي مي كندكه به دريافت كنندگان تبليغات به عنوان تشويق ، پاداش مالي تعلق مي گيرد. این گزینه ها در کنار عکس محصول و دلیلی برای خرید محصول می تواند افراد را به خرید ترغیب کند. در پُست خود سوالاتی قرار دهید که افراد را به گذاشتن کامنت تشویق کند.

www.simorghsms.com 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ