افزایش لایک در اینستاگرام

بازاریابی در اینستاگرام- امروز میخواییم در مورد “افزایش لایک در اینستاگرام” صحبت کنیم. قبلا در این مقاله در مورد افزایش فالوور در اینستاگرام صحبت شد که مورد استقبال شما دوستان قرار گرفت.

این مقاله توسط دوست عزیزمون آقای مرتضی اصبحی که از کاربرای سایتمون هستن نوشته شده و ایمیلشون و آی دی لاین ایشون در انتهای مقاله هست بنابراین سوالاتونو میتونین از اون طریق ازش بپرسین.

هک برنامه اینستا لایک و افزایش لایک در اینستاگرام Instagram+ آموزش هک

توجه: انجام این آموزش نیاز به روت بودن گوشی شما دارد !

۱-ابتدا شما باید برنامه اینستا لایک و برنامه CheatDroid را دانلود و نصب داشته باشید در صورتی که برنامه های ذکر شده را ندارین میتوانید از لینک های زیر برنامه ها را دریافت کنید.

دانلود: CheatDroid
حجم‌۲مگابایت
http://uploadboy.com/cik1m2w76xht.html
دانلود: InstaLikes
حجم‌۱مگابایت
http://uploadboy.com/8uojkcthpyqb.html

۲- برنامه CheatDroid را اجرا کنید از بین برنامه های موجود برنامه اینستا لایک InstaLikes را انتخاب کنید.

۳- سپس فایل UserPoints.xml را باز کنید.

۴- عدد صفر یا هر عدد دیگر نمایش دهنده تعداد سکه شما در برنامه هست که میتوانید به تعداد دلخواه خود عدد را تغییر دهید و ذخیره کنید.

توجه: عدد زیادی را وارد نکنید چون باعث مسدود شدن شما میشود در برنامه اینستا لایک عدد پیشنهادی من ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ هست.

۵- حالا برنامه اینستا لایک را اجرا کنید گزینه GET LIKES را انتخاب کنید پستی که دوست دارین لایک شود را انتخاب کنید تعداد لایک را مشخص کنید و مشاهد کنید که …

من تست کردم و ۱۰۰ درصد هست فقط دوستانی هم اگر نتونن برنامه CheatDroid اجرا کنن و به رایگان امتیاز داشته باشن می تونن با لایک کردن امتیاز بگیرن که خیلی ساده هست با محیط کاربری خیلی ساده و راستی اگر گوشی تون روت هم نباشه امتحان کنید ! به امتحان کردنش می ارزه (:

mortaza02@yahoo.com

آی دی لاین:yakamoz3030 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ