با Deco در کمترین زمان اپلیکیشن های موبایل باورنکردنی بسازید

امروزه اپلیکیشن های موبایل، دنیا را تغییر داده اند و این توسعه دهندگان هستند که این نرم افزارهای کاربردی را برای استفاده ی کاربران تولید می کنند. در اختیار داشتن ابزار مناسب، کار توسعه ی اپلیکیشن را ساده تر و سریع تر می کند. یکی از این ابزارها، Deco است که از سال 2015 به یاری توسعه دهندگان موبایل آمده است.

تغییرات ایجاد شده را حس کنید
می توانید مقادیر کدها را ویرایش کرده یا آن ها را از طریق کنترل هایی مثل اسلایدرها و پالت های انتخاب رنگ دستکاری کنید. لازم به ذکر است، تغییراتی که ایجاد می کنید در اپلیکیشن در حال اجرای شما قابل مشاهده هستند. طراحی اپلیکیشن موبایل

با استفاده از Live Components سرعت کار خود را افزایش دهید
برای سرعت بخشیدن به فرایند توسعه ی نرم افزار، می توانید از بهترین مجموعه های کامپوننت متن باز دنیا استفاده کنید. با یک کلیک Live Components را اضافه کنید و مطابق سلیقه ی خود آن را تغیر دهید. اگر کامپوننت مد نظرتان را پیدا نکردید، می توانید با استفاده از Live Components های از پیش نوشته شده و کمی هم کدنویسی، کامپوننت شخصی سازی شده ی خودتان را بسازید.

اپ های Native بسازید
اپلیکیشن های Deco با زبان برنامه نویسی JavaScript و با فریم ورک React Native نوشته می شوند. React Native امکان دسترسی به قابلیت ها و پلتفرم های نیتیو سیستم عامل های Android و iOS را در اختیار شما قرار می دهد. به طور خلاصه، شما با استفاده از Deco، یک اپلیکیشن اصطلاحا Native خواهید ساخت.

منتظر انجام مرحله ی کامپایل نمانید
به محض این که شما تغییری در کدهای خود ایجاد می کنید این تغییرات اعمال شده و پیش نمایشی از اپلیکیشن شما نمایش داده می شود. زمانی که برای توزیع اپلیکیشن تان آماده شدید، می توانید مدیریت این مرحله را به Deco واگذار کنید یا این که خودتان در Xcode یا Android Studio این کار را انجام دهید.

اپلیکیشن را لحظه ای و در دیوایس واقعی خود تست کنید
Deco Preview به شما این امکان را می دهد که در حین کدنویسی، از اپلیکیشن در دیوایس خود استفاده کنید. به علاوه با فشردن دکمه ی به اشتراک گذاری می توانید اپلیکیشن تان را برای تست کنندگان نرم افزار نیز بفرستید.
سکان اکادمی 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ