نرم افزار تبلیغاتی برای شرکت ها

جذب مشتری و نگهداری ارتباط مداوم با وی از رموز کسب و کار موفق در بازار امروز است. چیزی که مشتریان امروز به دنبال آن هستند، دریافت خدمات با کمترین هزینه است. با توجه به زندگی دیجیتال امروز و سبک زندگی بایستی بتوان خدمات را از راه دور به مشتری داد. پیشنهادی که ما داریم و طبق آمار با استقبال مردم روبه رو شده است، استفاده از موبایل برای برقراری ارتباط با مشتری است. خیلی از شرکت ها اقدام به راه اندازی گروه و صفحات خود در شبکه های اجتماعی کرده اند. اما مشکلی که در استفاده از شبکه های اجتماعی برای ارائه خدمات دارد، نا بسامان بودن مطالب است. برای مثال اگر شما تخفیفی درارائه خدمات خود داده اید و مطلبی را با همین موضوع در صفحه خود بگذارید در لحظه فقط کاربران آنلاین آن را مشاهده می کنند و با دادن مطالب بعدی آن مطلب بایگانی می شود و فقط کاربرانی که شروع به گشت و گذار و مشاهده مطالب قدیمی شما کنند ممکن است ان را ببینند. و شما قادر به مدیریت مطالب خود نیستید، بنابراین در کنار داشتن شبکه های اجتماعی ما طراحی یک نرم افزار موبایل را هم به شما پیشنهاد میکنیم، امکاناتی که نرم افزار موبایل می تواند برای کسب و کار شما داشته باشد متفاوت و بسته به سیاست کاری شماست. در زیر مثال هایی را مشاهده می کنید. طراحی اپلیکیشن موبایل

مثال هایی از طراحی نرم افزار موبایل برای شرکت ها
مثال اول: طراحی نرم افزار موبایل برای طراحان منزل
اگر شما معمار، فروشنده مبلمان و یا طراح داخلی هستید می توانید نرم افزاری طراحی کنید و در آن در خصوصی طراحی منزل مطالبی را قرار دهید، نمونه کارهایی را به شکل عکس یا فیلم قرار دهید، لیست قیمت های خود را بگذارید و امکان ارسال پیام و سفارش را از درون همان نرم افزار به مشتریان خود بدهید. بدین صورت هم خدمات رایگان که مطالبی در خصوص دکوراسیون است به مشتریان خود داده اید و هم از بازاریابی اینترنتی و موبایلی استفاده کرده و جذب مشتری می کنید.

مثال دوم: طراحی نرم افزار موبایل برای شرکت های اداری
شما یک شرکت ثبت برای انجام کارهای ثبتی، مالی،اداری، حقوقی هستید. انجام کارهای اداری زمان بر و نیاز به ارائه مدارک مختلف است، طراحی یک نرم افزار می تواند به مشتری مداری شما کمک بسیاری کند، مشتریان شما از طریق نرم افزار مدارک خود را ارسال می کنند و با جریان امور آشنا می شوند.

مثال سوم: طراحی نرم افزار موبایل برای تولید کنندگان
شما یک تولید کننده عمده هستید و نمایندگی های زیادی در سطح کشور دارید. برقراری ارتباط با این نمایندگی ها، ارسال لیست قیمت، محصولات جدید، اخبار و اطلاعیه ها به همه ی آنها سخت و زمان بر است. اما طراحی یک نرم افزار موبایل که سامانه جامعه اطلاع رسانی بین شما و نمایندکان باشد بسیاری از مشکلات را حل می کند. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ