تغییر اطلاعات پروفایل (عکس، نام کاربردی، ایمیل و...)

با ورود به گزينه‌ي چهارم منوي اصلي (پروفايل شخصي شما) و کليک روي گزينه‌ي Edit Prifile، همانند تصوير بالا (سمت چپ) اطلاعات شما از قبيل نام، نام‌کاربري، ايميل، شماره تلفن و... نمايش داده مي‌شوند و مي‌توانيد به ويرايش هرکدام که مايل بوديد بپردازيد.

آموزش ارسال پست در اينستاگرام
با ورود به اپليکيشن اينستاگرام ، در بين 4 دکمه‌ي اصلي برنامه، يک دکمه‌ي آبي رنگ با آيکون دوربين نيز وجود دارد که با کليک بر روي آن، دوربين اينستاگرام اجرا مي‌شود. اين بخش مربوط به پست کردن عکس يا ويدئوي جديد در پروفايل شما است به اين معنا که مي‌توانيد در همان لحظه اقدام به عکاسي يا فيلم‌برداري کنيد و بعد از اعمال افکت‌هاي مورد نظر، آن را منتشر کنيد. در همين بخش گزينه‌اي نيز وجود دارد که با کليک بر روي آن، به گالري گوشي منتقل خواهيد شد. اين گزينه براي زماني مناسب است که قصد اشتراک‌گذاري عکس يا ويدئويي از کارت حافظه را داشته باشيد. امکان ارسال پست از طريق کامپيوتر نيز وجود دارد. بازاريابي در اينستاگرام

حذف يا ويرايش پست‌هاي اينستاگرام
شما مي‌توانيد بعد از ارسال پست با کليک بر روي گزينه‌ي سه‌نقطه در زير هر عکس و انتخاب گزينه‌ي Edit، به ويرايش آن بپردازيد. براي حذف نيز کافي است تا در همين بخش، روي گزينه‌ي Delete لمس کنيد.
سي ار کو