عناصر موفق در طراحی دکور مغازه

برای داشتن یک دکور مغازه موفق که نوع طراحی آن متوجه عموم شود و حس کنجکاوی را برای بازدید کنندگان ایجاد کند و همچنین زیبایی و راحتی را القا کند باید طراح چشم تیزبین به محیط و ابعاد مغازه شما داشته باشد و اطلاعات کافی در زمینه تخصصی دکوراسیون داخلی مغازه و معماری و دیزاین داشته باشد.
علاوه بر دید کلی برای طراحی توجه به نکات ریز اما اساسی نیز بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. مانند زرق و برق مغازه شما که بر اساس انتخاب متریال مورد نظر شما به وجود می آید- شیشه ، چوب ، مرمر ترکیب کلاسیک "کلی هاپن" را به وجود می آورد و همینطور وسایل که به تاثیر آن می افزاید.
متریال کفپوش ها از جمله سنگ ، چوب ، پارکت ، بتون همگی از گزینه های کاربردی به شمار میروند. از پرداخت نهایی صحیح آنها برای دوام بیشتر و جلوگیری از لک شدن آنها ، اطمینان حاصل کنید.
نکته ی دیگر در مورد نورپردازی دکور مغازه است که باید اطمینان حاصل کنید به تمام محصولات نور کافی خواهد خورد و نور اصلی در قسمت پرکاربردتر و مهمتر مغازه باشد.
و بعد از اتمام کار سعی کنید برای دیزاین و راحتی مشتریان خود از بهترین مبلمان که شیک و مناسب فروشگاه شما باشد استفاده کنید. 

دکوراسیون فروشگاه