طراحی دکوراسیون با استفاده از چوب

شاید در فضاهای کاری و مغازه ها و فروشگاه های امروزی هیچ عنصری مانند چوب، طبیعت را در ذهن و روان ما جاری نسازد و یادآور احساس های خوب و آرامش بخش نشوند. با وجود تنوع های زیادی که در دنیای مصالح رخ داده است و در کنار مصالح کاملا نوین، مصالح طبیعی از جمله چوب با مصالح مصنوعی شبه خودشان جایگزین شده اند، اما باز هم چوب های طبیعی جایگاه ویژه و ارزنده ای را برای ما دارا هستند و هنوز هم هستند کارفرمایانی که از چوب برای دکوراسیون مغازه خود استفاده می کنند.
مثلا چوب گردو با قدمت فراوانش در بکاربری در انواع سازه های چوبی دکوراسیون داخلی جایگاه ویژه ای دارد و انتخاب آن در دکور داخلی مغازه ظاهری مدرن و کلاسیک را در مغازه ایجاد میکند. به علت قیمت بالاتر چوب نسبت به مصالح دیگر استفاده از آن در دکور مغازه ظاهری لوکس و مجلل به مغازه شما میدهد و تمایز قابل قبولی نسبت به رقبا ایجاد میکند.
با کمی خلاقیت طراح و استفاده از طرح های بروز و مدرن می توانید فضای مغازه خود را بسیار گرم دوست داشتنی و پر از طراوت زندگی بکید . که البته خود چوب با آن عطر خاص و بافت و رنگ گرم و طبیعی خودش در رسیدن به این هدف کمک شایان و قابل قبولی را ایجاد میکند.
ما نباید فراموش کنیم که تاثیر گذاری دکور و المانهای چوبی در دکوراسیون مغازه بیشتر به نحوه ی چیمان و نوع طراحی دکور در ابعاد خاص مغازه است (دکوراسیون فروشگاه).