اصول تغییر دکوراسیون

در طراحی دکوراسیون مغازه لباس فروشی ایده های بسیاری را میتوان نسبت به فضا اجرا کرد یکی از آن ایده ها میتواند طراحی داخلی مغازه ای جذاب و لوکس باشد که در عین حال ساده و صمیمی هم باشد.استفاده از مبل های راحتی و فرش های کف، در اینگونه فضا ها باعث می شود مشتری ها احساس کنند در خانه ای گرم و دوستانه حاضر شده اند.شما با گزاشتن یه سری از عناصر و المان ها در این نوع دکوراسیون مغازه میتوانید فضایی گرم و صمیمی ایجاد کنید.
در طراحی دکوراسیون فروشگاه ایده های بسیار زیادی قابلیت اجرا دارند اما به شرطی که آن ایده ها از نظر علم زیبایی شناسی و همچنین کارایی آن مغازه مشکلی و تضادی ایجاد نکنند و تمام ایده ها در آن فروشگاه یک هارمونی خاص را دنبال کنند. شما حتی میتوانید کنتراست میان کهنه و نو را به شکل خیلی زیبایی در مغازه ی خود به کار ببرید می توانید با استفاده از دیوارهای سنگی و پرداخت نامنظم نهایی آن،جزئیات غیر رسمی و تعدادی اشیای دکوری آنتیک ،دکوری بسیار متفاوت و غیر معمول را در مغازه ی خود بکار ببرید. 

اصول تغییر دکوراسیون اداری
اگر به تازگی شرایط کاری شما دچار بحران شده، ایجاد تغییر در دکوراسیون اتاق کارتان میتواند شروعی مناسب برای ایجاد تحول و نوآوری در برنامه ریزی های کاریتان باشد زیرا از قدیم گفته اند، هر تغییری با نوآوری و خلاقیت همراه است و اگر می خواهید تغییر دکوراسیون دهید بهتراست با اصول آن آشنا شوید و همینطور از یک طراح با تجربه و خبره در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید.
شما همچنین میتوانید از نکات کوچکی در تغییر دکوراسیون اداری خود استفاده کنید از جمله استفاده از اتاق کاری که دارای پنجره رو به بیرون باشد می تواند انرژی های مثبت و سازنده را در محیط اتاق افزایش دهد. علاوه بر اینکه اکسیژن رسانی به مغز در این محیط افزایش می یابد و فردی که در این اتاق کار می کند، می تواند با قوت بیشتری به نوآوری و خلاقیت بپردازد.
در انتخاب سایز میز کار هم سعی بر این داشته باشید میزی بزرگ انتخاب کنید به این معنا که متناسب با فضای اتاقتان بزرگ ترین میزی را که می توانید در اتاق کارتان بگنجانید این کار موجب می شود تا فرد ذهن آزادتر و بازتری نسبت به برنامه های کاری خود داشته و با فراغ بال بیشتر و نظم بهتری برنامه های کاری خود را پیش ببرد .
این نکات و هزاران نکات ریز دیگر برای داشتن دکوراسیون داخلی ایدآل بسیار تاثیر گذار خواهد بود.