چگونه با موبایل برند سازی کنیم

یک  اپلیکیشن موبایل، می تواند ویژگی های خاصی را برای شما فراهم آورد تا بتوانید برند خود را تقویت کند. شما یک بولتن دارید که می توانید با هر رنگ و ظاهری آن را بیاراید و با هر ادبیات و لحنی که مدنظرتان است، خود را به کاربران معرفی نمایید. البته برند سازی تنها به این موارد محدود نمی شود، اما موبایل اپ ها می توانند در غریب به اتفاق موارد در این تلاش، شما را یاری نمایند.

ایجاد ارزش برای کاربران موبایل
به این موضوع توجه کنید که از دید کاربران، شما در موبایلشان حضور دارید، و با تمحیداتی که ایجاد کرده اید، کار را برای آنها آسان نموده اید. در نظر بگیرید که در گذشته برای نشستن بر روی یک میز از یک رستوران دلخواه، حضورا وارد رستوران می شدید. بسته به جا و زمانی که می رفتید، در صورت داشتن شانس می توانستید یک میز دلخواه در آن رستوران و یا کافی شاپ پیدا کنید. با گذشت زمان مسائل کمی اینترنتی تر شد و شما در منزل و محل کار، مکان مورد نظر خود را رزرو می کردید. اما موبایل ها به دلیل اینکه همیشه همراه کاربران آنها هستند، محدودیتنیاز به کامپیوتر های جا گیر و موقعیت مناسب برای ارتباط با اینترنت را از بین بردند. 5 کلیک ساده در راه مترو و کار تمام. به یاد داشته باشیم که کاربران هر روزه متوقع تر شده و راحتی های بیشتری می طلبند.بیاید بپذیریم که در جامعه ای زندگی میکنیم که صبر و شککیبایی را مانند سابق نمی پذیرد. این همان چیزی است که موتور نوآوری و بهبود در دنیا و در طول تاریخ را به حرکت در آورده است.

حذف فاصله، مشتری بیشتر، هزینه ی کمتر با موبایل اپلیکیشن
در بهترین حالت ممکن، فرض کنید که در مرکز شهر یک بوتیک لباس فروشی دارید. به نظر شما آیا برای همه این امکان وجود دارد که از فروشگاه شما دیدن کنند؟ مسلما کسانی هستند که در اطراف شهر حضور دارند و برای آنها مقدور نیست که گاه و بیگاه به نقطه ی دلخواه شما بیایند. پس در نتیجه به صورت محلی خرید هایخود را انجام می دهند. با یک اپ ساده می توانید این فاصله را از بین ببرید و محصولات خود را به هر نقطه ی جغرافیایی بفروشید.

فواید و مزایای داشتن اپلیکیشن های موبایلی برای سازمان ها و مشاغل
این موارد چکیده ای از مزایای داشتن اپ های موبایلی است. اما ورود به این بازار تنها با دانستن این نکات میسر نمی شود. مسائل فنی و ریسک هایی در این راه وجود دارد که بهتر است قبل از ورود به این بازار از آن ها نیز مطلع باشید. به این موارد در دیگر مقالات پرداخته شده است.

پردو وب 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ