چند نکته برای کسب پول از اینستاگرام

همانطور که مي دانيد براي پولدار شدن راه هاي مختلفي وجود دارد يکي از اين راه ها از طريق اينترنت و نرم افزار اينستاگرام است.براي کسب پول از اينستگرام بايد قسمت هاي مختلف اينستگرام را بشناسيم و اينکه چگونه از اين قسمت ها براي بازاريابي و کسب پول استفاده کنيم.
در اين مقاله درمورد اکانت توضيح مي دهم که بخشي از اينستگرام است که يکي از فايل هايي است که مي تواند به شما در استفاده از اينستگرام براي کسب پول بيشتر کمک کند.شما در مقاله بازاريابي اينترنتي مي توانيد نکاتي را که بايد درساخت اکانت بدانيد مطالعه کنيد.در اينستگرام مي توانيم چندتا اکانت داشته باشيم. بازاريابي در اينستاگرام

بعضي ها براي هر محصول يک اکانت درست مي کنند.يا بعضي ها بيش ازيک برند دارند ؛
ابتدا بايد چند نکته را رعايت کنيد :
براي هر برند يک اکانت درست کنيد
نرم افزار مشاهده چند اکانت
مشاهده چند اکانت با مرورگر
نرم افزار شبيه سازي اندرويد
براي هر اکانت بايد از يک ايميل جداگانه ومتفاوت استفاده کنيد، بنابراين به تعداد اکانت ها ايميل درست کنيد و به تعداد اين ايميل ها اکانت درست کنيد.
اپيليکيشن هايي وجود دارد که نشان مي دهد چطورچند اکانت را مديريت کنيد.

اگر اندرويد استفاده مي کنيد اپيليکيشن هايي مانند phonegram که قبلا اسمش padgram بوده واگر سيستم عامل ios استفاده مي کنيد مي توانيد از اپيليکيشن معادلشfotogram استفاده کنيد.با جست و جوي ساده ، مي توانيد اپيليکيشن هاي زيادي براي اين کاررا پيدا کنيد.

اين اپيليکيشن ها امکان کامنت گذاشتن ، لايک کردن و تمام موارد ديگر را در اختيارتون قرار ميدن .
به جز آپلود عکس جديد يا اضافه کردن پست جديد .

اينستگرام استراتژي خاصي را در پيش گرفته که ; هر اپيليکيشن ديگري يا سايت ديگري با کسب مجوز از شما بتواند کاري کند که شما بتوانيد لايک کنيد.
کامنت بزاريد ولي ارسال پست جديد در اينستگرام فقط از طريق خود اپيليکيشن اينستگرام امکان پذير است.

باي ارسال پست جديد نرم افزارهايي وجود دارد که آدرس ايميل شما و اطلاعات شما را مي خواهد اما پيشنهاد من به شما اينه که اصلا از اين نرم افزار ها استفاده نکنيد زيرا اطلاعات شما در خطر است و از خود اپيليکيشن اينستاگرام استفاده کنيد .

استفاده از سايت خود اينستاگرام:
در اين قسمت تنها محدوديتي که وجود دارد براي گذاشتن پست بايد از طريق گوشي انجام دهيد.
با نرم افزار شبيه ساز اندرويد شما مي توانيد اپيليکيشن اينستاگرام را در کامپيوتر خود نصب کنيد واز اين طريق امکان گذاشتن پست هم وجود دارد.که درمقالات بعدي توضيح مي دهم.
ماهان تيموري