مدل طراحی دکوراسیون مغازه

تمام فروشگاههای مطرح دنیا یکی از مهمترین ترفندهای جذب مشتریان خود را در ایجاد دکوراسیون خاص و متفاوت می بینند ، دکوراسیون مغازه ی آنها حتما باید حرفی برای گفتن در این بازار پر رونق کالا باشد. میتوانیم در سایت های مختلف ببینیم که هر روز چه دکوراسیون های متفاوتی با طراحی و ایده های مدرن خاص و حتی همراه با فناوری روز دنیا ایجاد می شود.
بنابراین در این بازار پر هیاهو شما هم باید دیدی بروز و متفاوت داشته باشید تا از سایر روقبای خود گوی سبقت را بربایید. طراحی دکوراسیون شما باید بگونه ای باشد چشم عابران رهگذر را که حتی برای خرید به بیرون نیامده اند را هم به خود بکشناند تا حتی برای کنجکاوی هم که شده سری به فروشگاه شما بزنند.
سعی کنید برای طراحی دکوراسیون فروشگاه خود از طراح های با تجربه در این زمینه استفاده کنید و خودتان نیز طرح های شرکت و فروشگاه های مختلف و برندهای معتبر دنیا را ببینید تا در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید تا صاحب نظر باشید . 

نکات کلیدی در طراحی دکور مغازه
اولین نکته مهم در دکوراسیون داخلی مغازه نحوه ی چیدمان و طراحی وسایل در ویترین مغازه است. ویترین مغازه اولین تاثیر را در مشتریان شما می گذارد پس سعی کنید با داشتن ویترین ناهمگون و نامتناسب باعث فرار مشتریان خود نشوید.
با تمام این تفاسیر اجباری نیست که تمام هدف خود را فقط اختصاص به ویترین خود کنید. همانند کتاب زیرا جلد کتاب به هیچ عنوان نمیتواند محتویات داخلی خود را نیز نمایان کند. به ویترین مغازه همانند یک تابلوی 3 بعدی تبلیغاتی نگاه کنید که فقط لازمه ی آن ایجاد حس خوب در مشتریان است.
این نکته که ویترین مغازه خود را ساده دکور کنید از نکات کلیدی است زیرا هیچ وقت یک ویترین شلوغ و پر از وسایل احساس روانی خوبی را ایجاد نخواهد کرد.
در طراحی دکور مغازه خود سعی کنید ارائه محصولات در مرحله اول حائز اهمیت باشد. و مانند بسیاری از تبلیغات تلویزینی نشوید که تبلیغ را بیاد داریم اما محصول را نه.نورپردازی مناسب بسیار می تواند در این زمینه کمکتان کندزیرا باعث برجسته نشان دادن محصولات در دکوراسیون مغازه می شود.