طراحی داخلی دکور فضای فروشگاه

خلق فضای دکور داخلی مغازه مانند تمام آفرینش ها هنری پدیده ایست پیچیده که مربوط به شناخته ترین زوایای روح است.برای به ثمر رسیدن دکوراسیون داخلی مغازه ای ایدآل باید پس از بررسی فضای داخلی ، پلان موجود و خواسته های کارفرما در مسیر خلق اثر به کندو کاو در ذهن پرداخت و با هم در آمیختن رنگها و بازی نور فضایی دلنشین و جذاب هم برای کارمندان و هم برای بازدیدکنندگان و مشتریان پدید آورد.
دکوراسیون داخلی مغازه را از از جهت معیار های روانشناسی نیز میتوان مورد بررسی قرار داد زیرا فضایی که فرد در آنجا کار می کند نشان دهنده روحیه افراد آنجاست و این انرژی خاصی که از آن محیط ساطع می شود مستقیما بر بازدید کنندگان و مشتریانی که فروشگاه شما رجوع میکنن تاثیر داشته و عامل مستقیم در جذب و دفع آنها خواهد بود. برای همین است که روح یک مکان را با دکوراسیون داخلی میتوان تغییر داد تا در شرایط کاری و فروش شما بهبود حاصل شود (دکوراسیون فروشگاه)

طراحی دکور سقف مغازه
برای طراحی سقف مغازه میتوان از واژه خلق شگفتی های بصری استفاده کرد زیرا کاملا تخیل یک طراح مجال پرواز میابد.
خلق یک دکور سقف متفاوت و زیبا را از الحاق متریال ، تونالیته های رنگی و بافت های گوناکون تجربه کنید. گرچه سادگی اغلب بهترین انتخاب است ، اما سقف می تواند به همان شیوه ای رنگ یا پرداخت شود که دیوارها شده اند.
سینما کاtه اولین کافه - غذا خوری است که با الهام از سینمای کلاسیک قرن نوزده در یک مساحت 238 متر مربعی ساخته شده است. طراحی داخلی کافه گرما ، راحتی و حس و حال مدرن و مینیمالی را به وجود می آورد. صندلی های ارگانیک نارنجی ، نیمکت طویل زیتونی و سنگ مصنوعی سفید برای ایجاد محیطی خودمانی گرد هم آورده شده اند و دکوراسیون خاص سقف که همچون یک حلقه فیلم باز شده است ، عنصر تحرک را به فضا اضافه می کند و بر پویایی محیط تاکید می کند.