دکوراسیون مغازه لاکچری

صرف‌نظر از بحث زیبایی نمای هر مغازه، طراحی داخلی و فضاسازی آن نیز از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. افراد زیادی قرار است در طول زمان به مغازه شما مراجعه کنند. پس بی تردید اتمسفر و حال و هوای دکور داخلی مغازه، تأثیری غیرقابل انکار بر روحیه‌ی آن افراد خواهد گزاشت.
فرقی نمی‌کند مغازه ای کوچک دارید یا مغازه ای با فضای قابل توجه، یک طراحی دکور مغازه لاکچری و ایدآل می‌تواند هرمغازه ای را به دنیایی متفاوت تبدیل کند. حتی یک مغازه ی کوچک نیز به لطف تقسیم‌بندی و طراحی هنرمندانه، دارای فضاهای متنوع و کاربردی‌تری خواهد شد.
از عنصر خلاقیت استفاده کنید و ضمن بهتر کردن شرایط و افزودن امکانات بیشتر به مغازه ، فضاهای دنج و راحتی را برای مشتری مهیا کنید. در عین حال به عناصر زیبایی‌شناسی نیز توجه کرده تا به زیبایی و چشم‌نواز بودن نمای کلی دکوراسیون مغازه، کمک شایانی کند.
اگر دل‌تان يك دکوراسیون لاكچري مي‌خواهد بايد دنبال المان‌هاي خاص و طراحی های خاص باشید طرحی که هم به منطقه ای که مغازه تان در آن است بخورد هم با طرحی متفاوت از هم صنفهایتان کاملا مجزا شوید (دکوراسیون فروشگاه)

روند طراحی فروشگاه
در تمام دنیا معماران حرفه ای هر کدام با روش خاص خود، روند طراحی مغازه را طی میکنند، که روششان با آمدن پروژه های طراحی جدید دستخوش تغییرات می شود.و با داشتن تجربیات زیاد که با گرفتن طراحی های متنوع از مغازه و فروشگاههای مختلف بدست آورده اند میتوانند طرح های ناب و ایده های مختلف و زیبایی را اجرا کنند.
در این راستا تمام طراحان کم سابقه که در ابتدای راه هستند نیز میتوانند به موفقیت های چشمگیری برسند اگرکه مراحل طراحی داخلی مغازه را بشناسند و از آن پیروی کنند.
اولین مرحله ازطراحی دکوراسیون مغازه نیز کسب اطلاعات درمورد خواسته های کارفرماست. قبل از شروع طراح باید بداند که موضوع طرح و صنفی که مغازه دارد چیست و چه کالایی را میخواهد به نمایش بزارد؟! و کارفرما از فضای مغازه خود چه توقعاتی دارد؟!استفاده کنندگان از فضا چه کسانی هستند؟
آیا نمایندگی کمپانی خواصی است؟
خواسته های اصلی کارفرما کدامند؟
و هر سوال دیگری از این راستا به طراح کمک میکند تا طراحی مغازه ای که انجام میدهد بسیار نزدیک خواسته ی کافرما، بروز، کاربردی و زیبا باشد.