اپلیکیشن Speak with A Geek ساده ترین راه برای یافتن کارشناسان حوزه ی فناوری

تصور کنید که باید امنیت پایگاه داده ی خود را بهبود ببخشید. با چه کسی تماس می گیرید؟ ممکن است ابتدا برای حل مشکل خود در گوگل جست و جو کنید یا در روزنامه ها دنبال فرد مناسب بگردید و شاید آگهی استخدام پخش کنید. اما مشکل اصلی اینجاست که شما نمی دانید چه کسی را استخدام خواهید کرد. نمی دانید که فرد انتخاب شده به قدر کافی با تجربه هست یا در جا خواهد زد. برای حل مشکلات کامپیوتری خود، به جای همه ی این کار ها می توانید از اپلیکیشن Speak With A Geek استفاده کنید. این شرکت، بیشتر از پانزده سال است که کسب و کارهای گوناگون را با راه حل های قابل اعتماد، پیوند می زند.

کاربران یا همان صاحبان مشاغل، پس از دانلود و نصب نسخه ی آندروید یا iOS اپلیکیشن می توانند توضیح مختصری درباره ی راه حلی که به دنبال آن می گردند، وارد کنند. این نرم افزار دامنه ی وسیعی از تخصص ها را پوشش می دهد از مشاوره در زمینه ی سخت افزار و نرم افزار گرفته تا طراحی و توسعه ی اپلیکیشن. طراحی اپلیکیشن موبایل

استفاده از این اپلیکیشن برای پروژه های کوچک رایگان است البته برای پروژه های تمام وقت هم می توانید از آن استفاده کنید بدون اینکه مجبور باشید تا مبلغ زیادی بپردازید. پس از انجام کار نیز هر یک از دو طرف به طرف مقابل امتیاز می دهد و به این ترتیب کار همه ی افراد بررسی و نظارت می شود. پس با همه ی این حرف ها، این بار که به دنبال راه حل یکی از مشکلات کامپیوتری خود هستید، با چه کسی تماس می گیرید؟

حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاد که به احتمال زیاد این اپ خیلی به درد کاربران ایرانی نمی خورد! حق با شما است و یکی از دلایلی که در مقاله را در وبلاگ سکان آکادمی منتشر کردیم این بود که علاقمندان به توسعه ی اپلیکیشن موبایل از این مقاله ایده گرفته و اپلیکیشن های کاربردی همچون این طراحی نمایند.
سکان اکادمی 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ